Viesnīcas Vecrīgā

Vecrīga – Baltijas reģiona pērle. Jau vairāk nekā 800 gadus tirgotāji un ceļotāji apmeklē šo pilsētu-ostu, izvēloties viesnīcas Vecrīgā, kur apmesties. Pilsētai ir sena vēsture, jo to dibināja 1201.gadā bīskaps Alberts. Interesants fakts – Latvijas galvaspilsētu dibināja ka tirdzniecības posteni un labi nocietinātu pilsētu, taču laika gaitā tā kļuva par valsts tūrisma un darījumu centru. Šodien viesnīcas Latvijā piedāvā saviem iemītniekiem greznu un mājīgu atpūtu. Taču, ja Jūs gribat tuvāk iepazīties ar Rīgas vēsturi, izvēlieties viesnīcas, kuras atrodas pilsētas vecajā daļā. Piemēram, Forums Hotel.

Viesnīcas Vecrīgā – kāpēc tās jāizvēlās?

Vecpilsēta šodien – tas ir ne tikai liels daudzums unikālu arhitektūras pieminekļu un satriecoša skaistuma ieliņu, katrai no kurām ir sava vēsture. Vecrīgā atrodas daudz kafeinīcu un bāru, klubu un pabu, viesnīcu un hosteļu, dizaineru darbnīcu, utt. Apmetoties šajā rajonā, Jūs varēsiet cauru diennakti izmantot civilzācijas labumus un izklaidēties.

Rīgas vecpilsētas daļa ir tūristu apmeklētības un tirdzniecības un komercdarbības centrs, un tas ir šodien, nevis daudzus gadsimtus atpakaļ. Šeit Jūs atradīsiet dažādas iespējas atpūtai, pat ja esat caurbraucot un izmantojat viesnīcas Latvijā tikai īsu brīdi.

Izklaidi šeit atradīs ne tikai Eiropas virtuves cienītāji vai tie, kuriem galvenā atpūta ir iepirkšanās. Forums Hotel – tas ir unikāls viesnīcas Vecrīgā piemērs, jo atrodas netālu no daudzajiem muzejiem, kurus visus apmeklēt nevarēsiet pat visas dienas laikā.

Pat vienkārša pastaiga Vecrīgā iegūst īpašu nozīmi, jo Jūs pārsteigs viduslaiku baznīcu un bruģēto ieliņu skaistums. Diez vai kādā citā pilsētā ir tik daudz skaistu un interesantu pieminekļu. Neaizmirstiet savu fotoaparātu, lai iemūžinātu skaisto pilsētu un brīnišķīgā atpūta ilgi paliktu atmiņā.

Lētas viesnīcas Latvijā – Forums Hotel

Forums Hotel – viesnīca, kura izvietota pašā Vecrīgas centrā. Jums jāapmetas šajā viesnīcā, ja Jūs gribat:

  • Komfortabli dzīvot. Tikai nedaudzas viesnīcas Latvijā var piedāvāt tik greznu vidi iemītniekiem, kāda tiek piedāvāta Forums Hotel.
  • Ietaupīt. Forums Hotel – kā piemērs, lēta viesnīca Rīgā.
  • Pilnvērtīgi atpūsties. Viesnīcas Latvijā, tādas kā Forums Hotel, saviem iemītniekiem rada vislabākos apstākļus, bet viesnīcas administrācija dara visu, lai atpūta paliktu atmiņā tikai no labākās puses.