Viesnīcas Rīgā: ko izvēlēties no daudzajiem variantiem

Rīga – viena no senākajām Eiropas pilsētām. Nav brīnums, ka viesnīcas Rīgā piesaista visas pasaules tūristu uzmanību. Ja Jūs meklējat lētas Rīgas viesnīcas, taču negribat atteikties no komforta, pievērsiet savu uzmanību Forums Hotel – viesnīcai, kura nav dārga un garantē apmeklētājiem maksimālas ērtības.

Kāpēc tieši Rīga?

Rīga – Latvijas galvaspilsēta, tāpēc nav brīnums, ka tā ir kļuvusi par ārzemju tūristu svētceļojumu centru, un biznesa cilvēku tikšanās vietu, kuri šurp atbrauc, lai paplašinātu savu biznesu, veiktu pārrunas ar partneriem vai atrastu jaunus piegādātājus. Tāpēc Forums Hotel ver vaļā savas durvis gan tiem, kuri atbrauc atpūsties, gan tiem, kuru brauciens saistīts ar biznesu.

Rīga – Baltijas valstu lielākā pilsēta, šī galvaspilsēta ir unikāls tūrisma objekts, kura vēsture aizsākās 800 gadus atpakaļ. Rīga šodien – tās nav tikai klusās ieliņas un gleznainie pagalmi. Latvijas galvaspilsēta – ultramoderna pilsēta, kur ir ideāla atpūta un biznesa iespējas.

Viesnīca Forums Hotel atrodas pilsētas vecajā daļā, vienā no attīstītākajiem Rīgas rajoniem. Bagāta un labi attīstīta infrastruktūra, kā arī veco kultūras un arhitektūras pieminekļu tuvums, padara Forums Hotel atrašanās vietu unikālu, bet pašu viesnīcu Rīgā – vispieprasītāko ārzemju tūristu vidū.

Kāpēc jāizvēlās Forums Hotel?

  • Unikāls izvietojums. Vēsturiskais pilsētas centrs, kur arī ir izvietotas viesnīcas Rīgā, ir Vispasaules Junesko mantojums. Jums būs iespēja dzīvot blakus tādām vietām, kuras ir spēlējušas un arī tagad spēlē nozīmīgu lomu vēsturē, ne tikai šajā valstī, bet arī visā pasaulē.
  • Atpūtas vietu daudzveidība. Mūsu viesnīcas apmeklētājiem nevajadzēs tērēt daudz laika, lai atrastu vietu, kur var garšīgi paēst, uzdejot vai iedzert aromātisku kafiju. Dažu soļu attālumā ir izvietotas daudzas atpūtas vietas.
  • Pieņemamas cenas. Jums vairāk nevajadzēs meklēt lētas viesnīcas. Forums Hotel – unikāla un pārsteidzoša vieta, kur Jums tiks piedāvāta izmalcināta un ekskluzīva atpūta par pieņemamu cenu.
  • Maksimāls komforts. Jums tiek piedāvāti mājīgi iekārtoti apartamenti, izpildīti elegantā klasiskā stilā.

Rīga – patīkama vieta atpūtai, ar savu atmosfēru, vēsturi un kultūru. Mēs ar prieku piedāvāsim Jums komfortablus viesnīcas numurus pašā Rīgas sirdī!