Laipu: karaliski apartamenti Vecrīgas sirdī

Rīga pievelk tūristus. Un tas nav brīnums: šī Eiropas galvaspilsēta brīnumainā kārtā ir saglabājusi pagājušo gadsimtu eleganci. Šaurās ieliņas un bruģētās ielas, Doma baznīca un Rīgas pils, Pulvertornis un Zviedru vārti – viss šeit gremdēs Jūs burvīgajā viduslaiku atmosfērā. Ja Jūs vēlaties sajust kolorīto pilsētu, kuru dēvē par „ziemeļu Parīzi”, apmetieties viesnīcās Vecrīgā. Jūsu rīcībā ir greznie apartamenti Laipu, kuri izvietoti pilsētas vēsturiskajā centrā.

Laipu – tā ir vēsturiska greznība.....

Apartamenti Laipu atrodas pašā Vecrīgas sirdī, dažu minūšu gājienā no Doma baznīcas un Rātslaukuma, un Svētā Pētera baznīcas. No apartamentu logiem paveras brīnišķīga Vecrīgas panorāma, Daugavas labajā krastā. Tieši šeit, Vecrīgā, koncentrējas galvenie pilsētas vēsturiskie pieminekļi.

Ēka, kurā atrodas apartamenti Laipu, pati par sevi ir unikāla. To būvēja slavenais arhitekts Vilhelms Bokslafs, kurš strādāja XIX gs. beigās un XX gadsimtā. Paši slavenākie šī meistara darbi – leģendām vītā „Skursteņslauķu māja”, Britu jūrnieku klubs, kur tagad atrodas Dānijas vēstniecība, Svētā Krusta baznīca Čiekurkalnā. Ēka pēc adreses Laipu 1, ko radījis Bokslafs, tāpat ir atzīta par izcilu arhitektūras pieminekli un atrodas UNESCO aizsardzībā. Pat vienkārši pastaigājoties pa pilsētu, Jūs diezin vai varēsiet paiet garām mājai, kur atrodas apartamenti Laipu: Jūsu uzmanību noteikti piesaistīs senā bareljefa fragments ar Jēzus Kristus tēlu, kurš izgrezno ēkas fasādi.

.....un mūsdienīgs komforts

Neskatoties uz senlaicīgo „iepakojumu”, apartamenti Laipu Jūs pārsteigs ar mūsdienīgu komfortu. Uzkāpjot augšā pa spirālveida kāpnēm, Jūs no viduslaikiem pārvietosieties XXI gadsimtā. Mēs piedāvājam saviem viesiem – skaistas un ērtas modernas mēbeles, visu nepieciešamo sadzīves tehniku, ātro Wi-Fi. Plašajos numuros ar lielajiem logiem, caur kuriem no rīta iekļūst daudz saules gaismas, Jūs varēsiet pilnvērtīgi atpūsties pēc pastaigas pa Vecrīgas bruģētajām ielām. Blakus apartamentiem Laipu ir ne tikai vēsturiskās apskates vietas, bet arī daudzie restorāni un kafeinīcas, izklaides vietas un bankas. Tāpat no šejienes ērti nokļūt līdz dzelzceļa stacijai un autoostai.

Viesnīcas Latvijā vienmēr laipni sagaida savus viesus. Un tūristiem, kuri ierodas Rīgā, ir diezgan liela izvēle, kur apmesties. To pakalpojumiem ir:

  • Hosteļi.
  • Apartamenti.
  • Viesnīcas Vecrīgā.
  • Viesnīcas mūsdienīgajos pilsētas rajonos.

Tomēr, lai pilnā mērā varētu izjust Rīgas maģisko šarmu, rezervējiet apartamentus Laipu. Šeit Jūs izjutīsiet patiešām karalisku komfortu un varēsiet novērtēt Latvijas galvaspilsētas krāšņumu. Dzīvošana apartamentos Laipu padarīs Jūsu iespaidus par Rīgas vizīti vēl spilgtākus!