Kur Rīgā lēti noīrēt apartamentus?

Praktiski ikvienam tūristam, kurš atbrauc uz Latvijas galvaspilsētu, ir jārisina šāds jautājums – kur ir lēti apartamenti Rīgā? Pilsēta ir viena no lielākajām Baltijas valstīs, taču tūristi dod priekšroku apmesties tieši Rīgas vecpilsētā. Jums ir paveicies – pavisam nesen ir kļuvuši pieejami īrei - apartamenti Laipu, kuri izvietoti vēsturiskā ēkā, uzbūvētā XV gadsimtā.

Kāpēc tūristiem tik ļoti patīk Rīga?

Rīga – pārsteidzoša pilsēta. Šeit atmosfēra ir tāda, ka ikkatrs jūtās kā pasakā, kur var piepildīties visas vēlmes un notikt brīnumi. Šo sajūtu veido unikāla skaistuma ēkas, kurām katrai ir sava īpaša vēsture. Iemīļotākās tūristu apmeklējumu vietas:

  • Brīvības piemineklis. Šo būvi nevar nosaukt par senu, jo uzcelta 1935. gadā. Taču tieši šis piemineklis, kā neviens cits, attaino latviešu tautas cīņu par brīvību.
  • Mežaparks. Šis skaistais parks atrodas pilsētas nomalē, taču, pat ja Jūs izvēlēsieties viesnīcas Vecrīgā, nokļūt līdz tam nebūs nekādu problēmu. Mežaparkā ir ēkas, kurās pirmskara gados dzīvoja privileģētā sabiedrības daļa. Tāpat parkā izvietots Zoodārzs, kur Jūs varat brīnišķīgi pavadīt laiku.
  • Svētā Pētera baznīca. Tā tiešām ir unikāla celtne, no kuras jumta var baudīt pilsētas gleznainos skatus.
  • Okupācijas muzejs. Muzeja ekspozīcijā ir vieta gan Padomju Savienības varoņiem, kā arī visiem, kas atstājuši pēdas Latvijas vēsturē. Šeit Jūs labāk izpratīsiet Latvijas vēsturi un mūsu tautas tradīcijas.

Kā citas nozīmīgas apskates vietas var nosaukt: etnogrāfisko brīvdabas muzeju, kurš izvietots zem atklātas debess, tāpat Valsts Mākslas muzeju, Latvijas dabas muzeju, Dekoratīvi lietišķās mākslas muzeju, Rīgas vēstures un kuģniecības muzeju.

Apartamenti Laipu – lēta, ērta nakstmītne

Ja Jums nepieciešami izsmalcināti apartamenti Rīgā - Laipu – tas ir mūsu labākais piedāvājums. Mēs piedāvājam apartamentus jebkurai gaumei un kabatai – komfortabli apartamenti, ka arī divstāvu numuri ēkas mansardā. Unikāla ēkas arhitektūra, mūsdienīgs un oriģināls dizains, neatstās Jūs vienaldzīgus. Restorānu, bāru un kafejnīcu tuvums padarīs Jūsu atpūtu piesātinātu, daudzveidīgu, interesantu un neaizmirstamu.