Kur ir iznomājama banketu zāle Rīgā?

Rīga – lielākā Eiropas pilsēta, Latvijas galvaspilsēta. Nav brīnums, ka šī apdzīvotā vieta ir kļuvusi par tūristu, kā arī darījumu cilvēku un uzņēmēju apmeklētības centru. Uz Rīgu brauc ģimenes ar bērniem, jaunlaulātie, studenti un zinātnieki. Vēsturnieki iepazīst pilsētu ar apskates vietu un muzeju ekspozīciju palīdzību; arhitekti un dizaineri gūst iedvesmu unikālaja baznīcu skaistumā, bruģētajās ieliņās un veclaiku būvēs. Nav brīnums, ka populāras ir ne tikai viesnīcas Rīgā. Bieži vien atbraucējiem, tāpat kā vietējiem iedzīvotājiem, rodas nepieciešamība iznomāt tādas telpas, kā banketu zāle Rīgā. Ja Jūs meklējat nepieciešamo variantu, pievērsiet savu uzmanību St. Peter`s Boutique hotel.

Laipni lūdzam uz St. Peter`s Boutique hotel

Mūsu viesnīca Rīgā ver durvis visiem, kuri vēlās baudīt patiešām mājīgu atmosfēru un dzīvot Vecrīgas centrā. Viesnīcas ēka – būvēta XV gs., ir arhitektūras piemineklis ar savu pārsteidzošo vēsturi. St. Peter`s Boutique hotel atrodas ļoti veiksmīgā vietā – netālu no galvenajām pilsētas apskates vietām un kultūras pieminekļiem, un tai visapkārt ir bāri, kafeinīcas, restorāni, pabi, tirdzniecības-izklaides centri, sporta zāles un veikali.

Ne tik sen viesnīcas ēku rekonstruēja – arhitekti veikmīgi saglabāja visas svarīgākās stila detaļas. Cik daudz var pastāstīt apmeklētājiem oriģinālais ķieģeļu mūrējums, koka sijas ar savu īpatnējo arhitektūru.

Mūsu viesnīca Rīgā piedāvā ne tikai ērtus, aprīkotus ar visjaunāko tehniku un dizaina stilu, apartamentus. Ja Jums nepieciešamas konferenču telpas Rīgā vai banketu zāle Rīgā, mēs piedāvājam visu nepieciešamo.

Banketu zāle Rīgā: St. Peter`s Boutique hotel

Mēs piedāvājam Jums iznomāt nelielas, uz 15 līdz 25 cilvēku ietilpības, banketu zāles. Katrs klients var cerēt uz izdevīgiem sadarbības nosacījumiem, konkrēti:

  • Pieejamas cenas – Jūs būsiet patīkami pārsteigti par mūsu caurspīdīgo cenu politiku.
  • Teicama servisa apkalpošana – pēc banketa, Jūs varat apmesties mūsu mājīgajā viesnīcā Rīgā.
  • Pakalpojumu kompleks: St. Peter`s Boutique hotel – tas ir ne tikai restorāns banketu rīkošanai, bet arī labi aprīkotas konferenču telpas Rīgā.
  • Palīdzība pasākumu organizēšanā – mēs esam gatavi priecēt Jūs un Jūsu viesus ar oriģinālu programmu un plašu Eiropas virtuves izvēli.